Katalogi on-line | Kontakt | Mapa dojazdu | Godziny otwarcia

AktualnościUWAGA!

Zapraszamy do udziału w internetowych szkoleniach z obsługi Web of Science, organizowanych przez firmę Thomson Reuters. Szkolenia odbywają się w języku polskim na platformie WebEx. Poniżej znajduje się link do rejestracji, po której otrzymacie Państwo e-mail z dostępem do spotkania i instrukcjami:

Rejestracja na szkolenia


ZAPRASZAMY!

UWAGA!

Z okazji jubileuszu 70-lecia Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Biblioteka Główna opracowała "Katalog prac doktorskich Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu: 1960-2015".

UWAGA!

Propozycje zakupu książek oraz prenumeraty czasopism niezbędnych w dydaktyce i pracy naukowej należy zgłaszać do mgr Wioletty Saduś e-mail: wioletta.sadus@awf.wroc.pl.

UWAGA!

Biblioteka Główna umożliwia pracownikom Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu zdalny dostęp do zasobów elektronicznych Wirtualnej Biblioteki Nauki z komputerów domowych. Zainteresowanych zapraszamy do Ośrodka Informacji Naukowej (Biblioteka Główna, pokój 27).

Instrukcja logowania do zasobów Wirtualnej Biblioteki Nauki.

Lista A-to-Z:


Link do listy AtoZ

UWAGA!

Dostęp do wybranych czasopism wydawnictwa Lippincott Williams & Wilkins na platformie OvidSP.

Informacja dla pracowników naukowych

W serwisie OIN uruchomiony został dostęp do nowej bazy "Cytowania Publikacji Pracowników AWF"

Dostęp do libra.ibuk.pl


IBUK Libra -platforma książek elektronicznych umożliwia dostęp do publikacji z oferty Wydawnictwa Naukowego PWN oraz innych wydawnictw (194 publikacje, w tym publikacje darmowe). - Dostęp do publikacji z sieci bibliotecznej : http://libra.ibuk.pl

Książkę znajdziesz po wybraniu opcji: "Publikacje, do których mam dostęp" a następnie odpowiedniej kategorii.

- Dostęp do publikacji spoza sieci bibliotecznej, czyli – hasła dostępu do ibuków można otrzymać w wypożyczalni BG AWF pok. nr 13Dostęp do EBSCO

Pracowników i studentów naszej uczelni, zainteresowanych domowym dostępem do baz EBSCO, zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 15:00 do Ośrodka Informacji Naukowej (Biblioteka Główna pok. 35) w celu uzyskania loginu i hasła.

Instrukcja wyszukiwania indeksu Hirscha

W serwisie OIN w zakładce "Cytowania i indeks Hirscha" jest dostępna instrukcja wyszukiwania indeksu Hirscha w Web of Science.

Przedłużenie terminu wypożyczenia książek

Prolongaty wypożyczonej książki może czytelnik dokonać jednorazowo z własnego konta pod warunkiem, że:

  1. jest to pierwsze przedłużenie terminu zwrotu,
  2. książka nie jest zamówiona przez innego czytelnika,
  3. czytelnik nie ma żadnych nieuregulowanych zobowiązań wobec biblioteki.

Na swoim koncie należy kliknąć w l.p. (liczbę porządkową) konkretnej pozycji i w opcję Przedłuż, a następnie sprawdzić, czy zmienił się termin zwrotu.

Dostęp do baz Science i Nature

We wrześniu 2010 r. udostępniono bazy artykułów Science i Nature.

Dostęp do baz Elsevier, Springer, Scopus, Wiley Blackwell i Web of Knowledge

ICM (Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego Uniwersytetu Warszawskiego) w ramach licencji krajowej udostępnia zasoby naukowych baz danych wydawnictw Elsevier, Springer, Scopus, Wiley Blackwell oraz Web of Knowledge. Więcej informacji na naszej stronie oraz na stronie Wirtualnej Biblioteki Nauki.

 
 
 ©2009-2010  BG AWF Wrocław | Poczta | Serwis wewnętrzny | AWF Wrocław | Informacje techniczne | Administrator stronyRSS Valid CSS 2.1Valid XHTML 1.0 stat4u