Katalogi on-line | Kontakt | Mapa dojazdu | Godziny otwarcia

18.07.2014r. (piątek)

CZYTELNIA GŁÓWNA CZYNNA
DO GODZ. 11.30

(Egzamin teoretyczny na Fizjoterapię)

UWAGA!

W lipcu Biblioteka Główna czynna do godziny 15.00 w soboty - nieczynna

Lista A-to-Z:

Lista A-to-Z: obejmuje wszystkie prenumerowane przez Bibliotekę AWF czasopisma elektroniczne, tytuły z pełnotekstowych baz danych, oraz tytuły w wolnym dostępie.

Link do listy AtoZ

UWAGA!

Dostęp do wybranych czasopism wydawnictwa Lippincott Williams & Wilkins na platformie OvidSP.

Informacja dla pracowników naukowych

W serwisie OIN uruchomiony został dostęp do nowej bazy "Cytowania Publikacji Pracowników AWF"

Dostęp do IBUK.pl

IBUK Libra -platforma książek elektronicznych umożliwia dostęp do publikacji z oferty Wydawnictwa Naukowego PWN oraz innych wydawnictw (194 publikacje, w tym publikacje darmowe). - Dostęp do publikacji z sieci bibliotecznej : http://libra.ibuk.pl

Książkę znajdziesz po wybraniu opcji: "Publikacje, do których mam dostęp" a następnie odpowiedniej kategorii.

- Dostęp do publikacji spoza sieci bibliotecznej, czyli – hasła dostępu do ibuków można otrzymać w wypożyczalni BG AWF pok. nr 13

Dostęp do EBSCO

Pracowników i studentów naszej uczelni, zainteresowanych domowym dostępem do baz EBSCO, zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 15:00 do Ośrodka Informacji Naukowej (Biblioteka Główna pok. 35) w celu uzyskania loginu i hasła.

Instrukcja wyszukiwania indeksu Hirscha

W serwisie OIN w zakładce "Cytowania i indeks Hirscha" jest dostępna instrukcja wyszukiwania indeksu Hirscha w Web of Science.

Przedłużenie terminu wypożyczenia książek

Prolongaty wypożyczonej książki może czytelnik dokonać jednorazowo z własnego konta pod warunkiem, że:

1. jest to pierwsze przedłużenie terminu zwrotu,
  2. książka nie jest zamówiona przez innego czytelnika,
  3. czytelnik nie ma żadnych nieuregulowanych zobowiązań wobec biblioteki.

Na swoim koncie należy kliknąć w l.p. (liczbę porządkową) konkretnej pozycji i w opcję Przedłuż, a następnie sprawdzić, czy zmienił się termin zwrotu.

Dostęp do baz Science i Nature

We wrześniu 2010 r. udostępniono bazy artykułów Science i Nature.

Dostęp do baz Elsevier, Springer, Scopus, Wiley Blackwell i Web of Knowledge

ICM (Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego Uniwersytetu Warszawskiego) w ramach licencji krajowej udostępnia zasoby naukowych baz danych wydawnictw Elsevier, Springer, Scopus, Wiley Blackwell oraz Web of Knowledge. Więcej informacji na naszej stronie oraz na stronie Wirtualnej Biblioteki Nauki.

©2009-2010  BG AWF Wrocław | Poczta | Serwis wewnętrzny | AWF Wrocław | Informacje techniczne | Administrator stronyRSS Valid CSS 2.1Valid XHTML 1.0 stat4u